KONTAKTID

 

VÕHMA TEENUSKESKUS

Aadress:  Tallinna tn 15, Võhma, Põhja-Sakala vald, 70603 Viljandi maakond
Telefon: 437 7212
E-post: vohma[ät]pohja-sakala.ee

Tööaeg
E 10–12, 13–16
T–R 9–12, 13–16
Lõuna 12–13

 

 

Linnasekretär Siiri Voll 437 7212 siiri@vohma.ee
Pearaamatupidaja   437 7052  
Vanemraamatupidaja Reet Lauk 437 7078 reet@vohma.ee
Sekretär-asjaajaja Angela Härm 437 7228 angela@vohma.ee
Sotsiaalnõunik Eveli Lilleoja

437 7062,
5919 4496

eveli@vohma.ee
Hoolekandespetsialist Lea Ibrus

437 7170,
5669 5308

lea@vohma.ee
Maakorraldaja Kaja Notta 437 7105 kaja@vohma.ee
Ehitusnõunik Avo Põder

437 7729,
514 8685

avo@vohma.ee

Võhma linna teenindavad teiste ametiasutuste ametnikud
Piirkonnapolitseinik Silver Simuste

437 2006,

5330 7194

silver.simuste@politsei.ee