4.12.17

põhja-sakala vallAVALITSUS

 


NIMI TELEFON E-POSTI AADRESS ERAKONDLIK KUULUVUS
Tõnu Aavasalu 520 9751 tonu.aavasalu@suure-jaani.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Mati Adamson 503 9071 mati.adamson@suure-jaani.ee  
Kalevi Kaur 5308 0231 kalevi.kaur@suure-jaani.ee Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Viivika Lepp 437 1385
5341 7071
viivika.lepp@suure-jaani.ee Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Kärt Linder 439 6636
5380 3282
kart.linder@kopu.ee  
Renee Remmel 5302 1274 renee.remmel@gmail.com Eesti Reformierakond
Tarmo Riisk 521 5310 tarmo@koo.ee  



Võhma Linnavalitsuse ametnikud:


Linnasekretär: Siiri Voll - siiri@vohma.ee
Sekretär-asjaajaja: Angela Härm - angela@vohma.ee
Vanemraamatupidaja: Reet Lauk - reet@vohma.ee
Sotsiaalnõunik: Eveli Lilleoja - eveli@vohma.ee
Hoolekandespetsialist: Lea Ibrus - lea@vohma.ee
Maakorraldaja: Kaja Notta - kaja@vohma.ee
 

Toimetaja: ANGELA HÄRM