36. nädal 01.-07.09.2014

E, 01.09
9.00  Võhma Gümnaasiumi aktus, osaleb linnapea A. Siimussaar.
13.00 Võhma Muusikakooli aktus, osaleb linnapea A. Siimussaar.

K, 03.09
15.00 Võhma linnas Tartu ja Kirsi tänavate nurgal asuva, jätkuvalt riigi omandis oleva maa-ala kohta koostatava detailplaneeringu eskiislahenduse avalik arutelu linnavalitsuse saalis.

N, 04.09
Viljandimaa kohalike omavalitsuste tervisemeeskondade teabepäev Peetrimõisa villas, osalevad linnapea A. Siimussaar, noorsoo- ja sporditöö spetsialist B. Haan, volikogu esimees L. Kuld.

R, 05.09
10.00 Siseturvalisuse arengukava maakondlik teabepäev Viljandis, osaleb linnapea A. Siimussaar.
15.00 Pilistvere kihelkonnapäevade arutelu Pilistveres, osalevad linnapea A. Siimussaar, vaba aja keskuse juhataja S. Murro, noorsoo- ja sporditöö spetsialist B. Haan, päevakeskuse perenaine M. Enno.
17.00 Linnavolikogu hariduse-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek linnavalitsuse I korruse saalis.
19.00 Koolinoorte pidu "Kool alaku!" Vaba Aja Keskuses. Tasuta.

L, 06.09
Põltsamaa Jõe XL suvemängud Põltsamaal, osalevad Võhma linna üksik- ja meeskondlikud võistlejad erinevatel spordialadel.
Vaata ka juhendit.