Haigekassa blanketid ja avaldused

Alates 01.07.2017 Viljandi Maavalitsus enam haigekassa blankette ei väljasta ega avaldusi vastu ei võta.

30.06.2017 lõpeb Viljandi Maavalitsuse ja Eesti Haigekassa vahel 27.05.2009 sõlmitud koostööleping.

Tagamaks klientidele jätkuva blankettide kättesaadavuse üle Eesti, väljastavad klientidele enim kasutatavaid haigekassa blankette Sotsiaalkindlustusameti klienditeenindused.

Sotsiaalkindlustusameti Viljandi klienditeenindus asub aadressil Vabaduse plats 6 II korrus, Viljandi.

Sotsiaalkindlustusameti poolt klientidele väljastatavad blanketid on:

• Hambaravi / hambaproteeside hüvitise avaldus;
  • Euroopa ravikindlustuskaardi avaldus;
  • Kontoandmete muutmise avaldus;
  • Täiendava ravimihüvitise taotlemise avaldus;
  • Avaldus ravikindlustuse taotlemiseks (rase; välisriigis õppija; ülalpeetav abikaasa).

Samuti on võimalik blankette saada Eesti Haigekassa kodulehelt.

Blanketile täidetud avaldused tuleb saata kas:

• digitaalselt allkirjastatult e-posti teel aadressile info@haigekassa.ee
  • posti teel Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • viia haigekassa klienditeenindusse (Tallinn, Tartu, Jõhvi, Pärnu).

Täiendavate küsimuste korral pöörduda Eesti Haigekassa klienditeenindustesse, helistades klienditelefonile (+372) 669 6630 või kirjutades e-kirja aadressile info@haigekassa.ee.

Viljandi Maavalitsus