Pakendikonteineri väärkasutamine

Möödunud nädalavahetusel (ajavahemikul 22.–25. juuni 2017) on keegi pahatahtlik kodanik risustanud Võhma kooli maa-alal (Veski tn 12) asuva segapakendi konteineri ning sokutanud sinna sisse suure koguse kodumajapidamisest pärit segaolmejäätmeid (enamasti lauanõud).

Kui keegi tähelepanelik linnakodanik märkas möödunud nädalavahetusel midagi, mis on seotud segaolmejäätmete viimisega Veski tn 12 kinnistul asuvasse pakendikonteinerisse, anda teada Võhma linnavalitsusele telefonil 437 7228.

Segapakendi konteiner on kollast värvi ning sinna võib panna erinevatest materjalidest puhtaid pakendeid. Kindlasti ei sobi pakendikonteinerisse lauanõud ja lillevaasid.

Kuna jäätmeid sorteerides on võimalik suurendada jäätmete taaskasutust, siis kutsume üles kõiki linnakodanikke sorteerima prügi ja viima seda õigetesse konteineritesse.

Võhma Linnavalitsus