KONTAKTID

 

Aadress:  Tallinna tn 15, Võhma, 70603, Viljandi maakond
Telefon: 437 7228
E-post: vohma[ät]vohma.ee
Registrikood: 75022580

SEB Pank  EE09 1010 3020 0545 4006                                
Swedbank EE11 2200 0011 2025 5226

Tööaeg
E-N        8.00-17.00
R            8.00-15.00
Lõuna 12.00-13.00

 

Linnapea

Anneli Siimussaar

437 7508,

5300 8485

anneli@vohma.ee
Linnasekretär Siiri Voll 437 7212 siiri@vohma.ee
Pearaamatupidaja Tiina Ranne 437 7052 tiina@vohma.ee
Vanemraamatupidaja Reet Lauk 437 7078 reet@vohma.ee
Sekretär-asjaajaja Angela Härm 437 7228 angela@vohma.ee
Sotsiaalnõunik Eveli Lilleoja

437 7062,
5919 4496

eveli@vohma.ee
Hoolekandespetsialist Lea Ibrus

437 7170,
5669 5308

lea@vohma.ee
Maakorraldaja Kaja Notta 437 7105 kaja@vohma.ee
Ehitusnõunik Avo Põder

437 7729,
514 8685

avo@vohma.ee

Võhma linna teenindavad teiste ametiasutuste ametnikud
Piirkonnapolitseinik Silver Simuste

437 2006,

5330 7194

silver.simuste@politsei.ee