5.06.15

LINNAVALITSUSE KOOSSEIS JA AMETNIKUD


Võhma Linnavalitsuse koosseis (5-liikmeline):

Linnapea: Anneli Siimussaar - anneli@vohma.ee
Liikmed: Lea Ibrus, Kersten Kattai, Kaja Notta, Tiina Ranne

Võhma Linnavalitsuse ametnikud:

Linnasekretär: Siiri Voll - siiri@vohma.ee
Sekretär-asjaajaja: Angela Härm - angela@vohma.ee
Pearaamatupidaja: Tiina Ranne - tiina@vohma.ee
Vanemraamatupidaja: Reet Lauk - reet@vohma.ee
Sotsiaalnõunik: Eveli Lilleoja - eveli@vohma.ee
Hoolekandespetsialist: Lea Ibrus - lea@vohma.ee
Maakorraldaja: Kaja Notta - kaja@vohma.ee
Ehitusnõunik: Avo Põder - avo@vohma.ee

Toimetaja: ANGELA HÄRM