VÕHMA LINNAVOLIKOGU JA ALALISED KOMISJONID

 

Võhma Linnavolikogu (11-liikmeline) koosseis:

Leida Kuld - volikogu esimees (kuldleida@hot.ee)
Ago Vingissar - volikogu aseesimees (prenton77@gmail.com)
Annika Alliksaar (annika.alliksaar@hotmail.com)
Ülle Helü (ylle.hely@gmail.com)
Tiit Kruusimäe (tiit40@hotmail.com)
Hannes Männik (hannes@vohma.ee)
Luule Tiirmaa (tluule@gmail.com)
Kuuno Tiitus (kuuno.tiitus@mail.ee)
Enna Tikas (enna.tikas@gmail.com)
Eha Trei (eha.trei@mail.ee)
Jaan Voll (jaan.voll@gmail.com)

Võhma Linnavolikogu alatised komisjonid:

Revisjonikomisjon
Luule Tiirmaa - esimees
Ago Vingissar - aseesimees
Tiit Kruusimäe

Eelarve- ja arengukomisjon
Jaan Voll - esimees
Ago Vingissar - aseesimees
liikmed: Annika Alliksaar, Ants Saluste, Hannes Männik

Sotsiaalkomisjon
Enna Tikas - esimees
Ülle Helü - aseesimees
liikmed: Leida Kuld, Eha Trei, Ly Udikas

Hariduse-, kultuuri- ja spordikomisjon
Enna Tikas - esimees
Hannes Männik - aseesimees
liikmed: Ülle Helü, Tiit Kruusimäe, Riina Pakane, Kuuno Tiitus, Virgo Õitspuu