« Tagasi

Vahetusõpilane- sama hästi, kui oma!

12.-16. märtsil õppis Võhma kooli 8. klassis vahetusõpilane Margaret Neering Viljandi Paalalinna koolist.
 
Margareti muljed
 
Olin nädal aega Võhma koolis vahetusõpilaseks, mulle väga meeldis.
Koolis võtsid mind vastu toredad inimesed. Mõnes tunnis oli raske, kuna mõnda teemat polnud me veel Viljandis õppinud, õpetajad olid mõistvad ja õpetasid mulle vajaliku selgeks. Võhma kool oli erinevates ainetundides meist ees. 
Olenemata sellest, et klaasis oli peaaegu 10 õpilast vähem kui Viljandis, oli siiski väga lõbus. Klassis olid toredad inimesed. Üleüldiselt oli Võhma koolis palju vähem õpilasi kui Viljandis, koolimaja oli vaiksem ja rahulikum.
Peamine põhjus, miks ma läksin, oli sellepärast, et mu vana klassiõde käib seal klassis ja oli palju toredat rääkinud nii koolist kui ka klassist.
 
Klassijuhataja Ellen Lints: "Margaret on sõbralik ja positiivse suhtumisega. Talle meeldis meie kool. Ta töötas tunnis kaasa ja suhtles klassikaaslastega sõbralikult. Viis päeva möödusid märkamatult. Ei tekkinud sellist tunnet, et keegi võõras oleks klassis."
 
Klassikaaslased Margaretist:
 
Vahetusõpilane Margaret, kes meil terve nädala oli, tundus tore ja särtsu täis. Ta kohanes siinse keskkonnaga väga kiiresti ja sai hakkama erinevates ainetundides ka nende teemadega, kuhu nemad polnud veel Viljandis jõudnudki. Ta oli tore ja sõbralik kõigi vastu. Ta oli eeskujulik õpilane, hea huumorimeelega ja heasüdamlik. Ta oli energiline ja  sobitus klassikeskkonda ilusasti. Tunne oli, et nagu ta oleks alati meie klassis käinud, ülitore oli. Margaret oli väga rõõmus ja positiivne tüdruk, ootame teda kindlasti tagasi.