Võhma kooli noorte näitetrupp esindab Viljandi maakonda üleriiklikul teatrifestivalil

20.märtsil toimus Paistus Viljandimaa koolide teatripäev. Kohale oli tulnud 18 teatritruppi. Võhma koolist osales kaks teatritruppi. Võhma nooremad (2-4.klass) ja Võhma viiendikud (5.klass). Noorema astme näitetrupp esitas näidendi "Muutuv elu" ja pälvis tunnustuse "Parim trupp nooremas astmes". Tunnustusega kaasnes pääs 11-12.mail Rõngus toimuvale ülevabariiklikule teatrifestivalile maakonda esindama.

Võhma viiendikud saavutasid Olavi Ruitlase lühinäidendiga "Kommigripp"  publiku poolehoiu ja pälvisid absurdi eripreemia.

Mõlemad trupid said auhinnaks ka meened Mulgi Savikojalt.
Oli väga tore päev, vahvaid esinemisi oli palju.

Nooremaid juhendab Ly Udikas ja viiendikke Kairi Ibrus.

Võhma kooli noorema astme näitetrupp: Kaili-Sandra Olle, Heidi Salumaa, Riine Valo, Liselle Püvi, Karolin Kaalep, Riti Valo,
Keilin-Lorise Talisainen, Sigrit Lemvald, Pärli Randmäe

Võhma viiendikud: Jade Leann Väljaots, Madis Plaks, Liis Annus, Kadri Koitmäe, Kelly Mozgovoi