« Tagasi

Võhma Kooli õpilased tuletõrjespordi mängudel

13. septembril 2018.a toimusid Türil vabariiklikud koolinoorte tuletõrjespordi mängud. Võhma Kooli esindasid 4. ja 8. klassi võistkonnad. Võistluse eesmärgiks on välja selgitada parimad koolide võistkonnad erinevates vanusegruppides ja  tõsta tuletõrjespordi üldist taset ning populariseerida noorte seas tuletõrjesporti.
4. klasside õpilased  võistlesid tuletõrjespordi teatejooksus ja tuletõrjeolümpial.  Neljandatest klassidest oli võistlejaid üle kogu vabariigi, kokku 297, võistkondi 33 õpilast Kaheksandate klasside vanuseastmes osales 23 võistkonda .8. klass võistles teatejooksus ja mootorpumbaga hargnemises. Väiksemad pidid läbima tuletõrje teatejooksu ja sellele järgnes tuletõrjeolümpia.
8. klassi võistkond tuli teatejooksus 7. kohale ja mootorpumbaga hargnemises 3. kohale. Üldkokkuvõttes saavutati tubli 4. koht.
Võistkonda kuulusid Eve-Liis Oolo, Kim Wüthrich, Henri Helü, Keiro Karu, Henrik Leier, Georg Lukk.
4.klassil nii hästi ei läinud ,see eest õppisime tegutsemist meeskonnas ja saime juurde uusi tuletõrjealaseid oskusi.Oli tore ja "vesine" päev

4. klassi õpilane Kati-Lii Klamp:
Meie klass käis 13. 09 tuletõrjespordi mängudel Türil. See oli üks vesine päev, sai  voolikust palju vett lasta. Esimese  alana oli meil teatejooks, seal võitsime oma vastaseid. Edasi järgnes tuletõrjeolümpia, kus tuli läbida 11 erinevat etappi. Seal sai kasutada voolikuid, vett kanda, kiivriga joosta, ehitada. Ei olnud võimalik , et  riided kuivaks oleks jäänud. See oli nii lõbus. Välisöökla toit oli ka nii maitsev, sest  kõhud olid juba piisavalt tühjad. Oli tore päev, saime toredaid auhindasid ja nii tore oli koos tegutseda.