Meeleolukas õpetajate päev

Reedel, 5. oktoobril tähistati Võhma Koolis õpetajate päeva. Traditsiooniliselt võtsid selleks päevaks õpetajate ja kooli juhtkonna ametid üle 9. klassi õpilased. Õpetajate kodune ülesanne oli popmuusika ajalooga tutvumine ja 70ndate, 80ndate disko stiilis kostüümidega kooli tulemine. Samal ajal, kui 9. klassi õpilased tunde andsid, pidid õpetajad kontrolltööd tegema. Aktusel tänati õpetajaid ja anti välja aasta õpetaja ja kolleegi tiitel, koolipoolse tunnustuse said töötajad, kes hiljuti õpingud lõpetasid ja uue eriala omadasid.

Aasta õpetaja 2018 Toomas Israel
Aasta kolleeg 2018 Maret Lina
Aasta õppija 2018 Kairi Laane, lisaeriala matemaatika õpetaja
  Maire Morev, lisaeriala geograafia õpetaja
  Valdis Naaber, lisaeriala geograafia õpetaja
  Anneli Täht, kokandus

Direktori kõne (Aigar Mark 9 klass):

Armsad õpetajad!

Lp endine ja tulevane koolidirektor!
Austatud külalised.

Täna tähistatakse õpetajate päeva. Palju õnne kõigile tähtpäevalistele!
Saime omal nahal tunda õpetajaameti võlusid ja vaevasid. Pealtnäha kõik õnnestuski. Ometi võime pärast tänast kogemust öelda, et klassi ees seismise asendaksime meeleldi treipingi või supipoti taga seismisega. Supipott ei hakka vastu, kui lisada soola või pipart, see podiseb rahulolevana ikka edasi. Treipingi taga saab vormida ka just sellist vidinat nagu me ise tahaksime. Klassis istujatega tuleb hakkama saada nende kõiki erisusi arvestades.
Üksmeelselt otsustasime, et usaldame selle töö uuesti teie kätte, armsad õpetajad ja koolijuht.
Paistku ikka päike teie peadele!
Ilusat õpetajate päeva jätku!