Õpetajad

Nimi

Õppeaine E-post
Pilvi Ailt keemia, bioloogia, loodusõpetus pilvi@kool.vohma.ee
Riine Ant informaatika riine@kool.vohma.ee
Roman Aver füüsika, loodusõpetus roman.aver@kool.vohma.ee
Kairi Ibrus eesti keel, kirjandus kairi@kool.vohma.ee
Toomas Israel tehnoloogiaõpetus, joonestamine toomas@kool.vohma.ee
Eve Jaanus klassiõpetaja eve@kool.vohma.ee
Maila Juudas muusika, koorid maila@kool.vohma.ee
Elle Kaljura klassiõpetaja elle.kaljura@kool.vohma.ee
Kaie Kärssin õpetaja kaie.karssin@kool.vohma.ee
Kairi Laane klassiõpetaja, matemaatika, inglise keel kairi.laane@kool.vohma.ee
Tairi Lappalainen sotsiaalpedagoog, õpetaja tairi.lappalainen@kool.vohma.ee
Heli Lehis käsitöö ja kodundus heli@kool.vohma.ee
Maret Lina eripedagoog, õpetaja maret.lina@kool.vohma.ee
Maire Morev kunst, inimeseõpetus, tööõpetus maire@kool.vohma.ee
Silva Murik õppealajuhataja, saksa keel, vene keel silva@kool.vohma.ee
Valdis Naaber ajalugu, ühiskonnaõpetus, geograafia valdis@kool.vohma.ee
Tiiu Nõmm matemaatika tiiunomm41@gmail.com
Tiia Püvi kehaline kasvatus tiia@kool.vohma.ee
Riina Remmer klassiõpetaja, inglise keel riina@kool.vohma.ee
Rauno Tamm kehaline kasvatus rauno.tamm@kool.vohma.ee
Ly Udikas klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus ly@kool.vohma.ee
Kristel Vahtra direktor, inglise keel kristel@kool.vohma.ee
Teele Vahtra pikapäevarühma kasvataja, klassiõpetaja teele.vahtra@kool.vohma.ee
Age Viilip sekretär, õpetaja age.viilip@kool.vohma.ee