Õpetajad

Nimi

Õppeaine E-post
Pilvi Ailt Keemia, bioloogia pilvi[a]kool.vohma.ee
Riine Ant Arvutiõpetus, ettevõtlusõpe riine[a]kool.vohma.ee
Roman Aver Füüsika, loodusõpetus roman.aver[a]kool.vohma.ee
Kairi Ibrus Eesti keel, kirjandus kairi[a]kool.vohma.ee
Toomas Israel Tehnoloogiaõpetus, kunst, joonestamine toomas[a]kool.vohma.ee
Eve Jaanus Klassiõpetaja, inglise keel eve[a]kool.vohma.ee
Maila Juudas Muusika, koorid maila[a]kool.vohma.ee
Kairi Laane Klassiõpetaja kairi.laane[a]kool.vohma.ee
Heli Lehis Käsitöö ja kodundus heli[a]kool.vohma.ee
Maret Lina Inimeseõpetus, sotsiaalpedagoog maret.lina[a]kool.vohma.ee
Ellen Lints Matemaatika ellen[a]kool.vohma.ee
Maire Morev Kunst, inimeseõpetus, loodusõpetus, tööõpetus maire[a]kool.vohma.ee
Silva Murik Saksa keel, vene keel silva[a]kool.vohma.ee
Valdis Naaber Ajalugu, ühiskonnaõpetus, geograafia valdis[a]kool.vohma.ee
Tiia Püvi Kehaline kasvatus tiia[a]kool.vohma.ee
Arvo Lamp Geograafia arvo.lamp[a]gmail.com
Riina Remmer Inglise keel riina[a]kool.vohma.ee
Rauno Tamm Kehaline kasvatus rauno.tamm[a]kool.vohma.ee
Ly Udikas Klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus ly[a]kool.vohma.ee
Teele Vahtra Pikapäevarühma kasvataja teele.vahtra[a]kool.vohma.ee
(ametikoht täitmisel) Logopeed, eripedagoog  
(ametikoht täitmisel) Psühholoog